Lietuvos jaunimo organizacijų taryba


Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) - didžiausia nevyriausybinė jaunimo organizacija Lietuvoje. Ji vienija 64 didžiausias nacionalines ir regionines jaunimo organizacijas, t.y., daugiau apie 200 tūkst. jaunuolių. LiJOT tikslas - kelti jaunimo organizacijų kompetenciją ir atstovauti jų narių interesams bendradarbiaujant su valdžios institucijomis ir kitomis organizacijomis.

LiJOT yra aktyvi Europos Jaunimo Forumo - didžiausios nevyriausybinės jaunimo organizacijos Europoje tikroji narė. Taip pat - Baltijos jaunimo forumo tikroji narė-steigėja, ES programą „Veiklus jaunimas" koordinuojančios Jaunimo tarptautinės bendradarbiavimo agentūros (JTBA) steigėja.

LiJOT atstovauja jaunimo interesus, sprendžia jam aktualias problemas, dalyvauja formuojant ir įgyvendinant jaunimo politiką. Taip pat rengia ir analizuoja informaciją apie jaunimo organizacijų ir valstybinių institucijų, kurios rūpinasi vaikų bei jaunimo gerove, darbą Lietuvoje ir užsienyje. LiJOT plėtoja tarptautinį bendradarbiavimą su kitų šalių jaunimo organizacijomis, rengia įvairius renginius - susitikimus, diskusijas, konferencijas ir kitus.

Šiemet LiJOT mini veiklos dvidešimtmetį. 2004-aisiais pradėjo įgyvendinti informacinę pilietiškumo skatinimo kampaniją „Man ne dzin", po kelių metų - projektą „Misija Sibiras". 2010 m. LiJOT organizavo vieną didžiausių renginių Baltijos šalyse „B-Young", įvykdė daug kitų projektų ir iniciatyvų. 

 

 

LiJOT biuras
Didžioji g. 8-5, LT-01128 Vilnius
Tel./faks. (8-5) 279 10 14
El. p. lijot@lijot.lt
www.lijot.lt

Nuotraukos


Į viršų

Kiti partneriai

Partneriai