Tolerancijos maratonas


2012.10.03
Pradžia: 14.00 val.
Vieta: Vinco Kudirkos aikštė, Vilnius

 Asociacija „Lietuvos neįgaliųjų forumas" maloniai kviečia į interaktyvų renginį „Tolerancijos maratonas", kuris vyks š. m. spalio 3 d. (trečiadienį) Vinco Kudirkos aikštėje Vilniuje. Renginio pradžia - 14 val.

Renginys skirtas atkreipti visuomenės dėmesį į sunkumus, su kuriais susiduria neįgalieji kasdieniame gyvenime. Renginio dalyviai trumpam taps neįgaliaisiais ir išbandys įvairiais užduotis - įveikti kliūčių ruožą užrištomis akimis, susikalbėti gestų kalba ir daugelį kitų. Jos leis geriau pažinti ir suprasti žmones su skirtingomis - regėjimo, klausos, judėjimo, psichikos ar proto - negaliomis.

Renginio metu taip pat veiks interaktyvi meno erdvė. Joje piešime neįgaliųjų ratukais, dalyvausime socialinėje akcijoje „Dėmesio", klausysimės jungtinio orkestro, prie kurio galės prisijungti ir kartu muzikuoti visi norintys.

„Tolerancijos maratonas" - vienas iš projekto „C.A.F.E.: keisk požiūrį - siek lygybės" renginių. Projektą, kurį įgyvendina Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba kartu su Nacionaliniu lygybės ir įvairovės forumu, finansuoja Europos Komisija pagal Europos Bendrijos bendrojo užimtumo ir socialinio solidarumo programą PROGRESS (2007-2013) ir LR valstybė.


Į viršų