Mokymai „Įvairovė tarp mūsų“


2013.03.15
Pradžia: 10.00 val.
Vieta: Viešbutis „Conti“ (Raugyklos g. 7, Vilnius)

Š. m. kovo 15 d. viešbutyje „Conti" (Raugyklos g. 7, Vilnius) vyks mokymai „Įvairovė tarp mūsų" nevyriausybinių organizacijų, profesinių sąjungų ir aukštųjų mokyklų atstovams.

Renginio dalyviai sužinos, kaip kiekvienas, nepriklausomai nuo lyties, rasės, seksualinės orientacijos ar fizinės būklės, gali puikiai jaustis darbe įgyvendinant įvairovės politiką. Susirinkusieji išsiaiškins, kodėl įvairovė svarbi darbdaviams, naudinga darbuotojams ir reikalinga vartotojams? Taip pat diskutuos apie atviros ir įvair...ialypės visuomenės ir žmogaus teisių reikšmę. Bandys atsakyti į klausimus: ar mokame gerbti save ir kitą, ar sutinkame, kad lygios galimybės, žmogaus teisės ir laisvės yra neatsiejama laisvos ir demokratinės valstybės dalis?

Mokymus ves Italijos nacionalinės darbuotojų konfederacijos Jaunimo komiteto pirmininkas Salvatoras Marra, Lygių galimybių plėtros centro projektų vadovė Margarita Jankauskaitė, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos projektų koordinatorė Vitalija Petrauskaitė-Kriauzienė, Lietuvos gėjų lygos projektų vadovas Eduardas Platovas ir kt. Renginio kalbos: lietuvių ir anglų.

Mokymai organizuojami pagal Europos socialinio fondo finansuojamą projektą „Įvairovės parkas", kurį įgyvendina Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba su partneriais.

Norinčius dalyvauti mokymuose prašome registruotis el. paštu ivairove@lnf.lt, nurodant savo vardą, pavardę, aukštąją mokyklą, el. pašto adresą ir telf. numerį.


Į viršų