Regionuose - mokymai „Įvairovė tarp mūsų“


Nacionalinis lygybės ir įvairovės forumas kviečia darbdavius, nevyriausybių organizacijų, profesinių sąjungų, savivaldybių bendruomenių ir jaunimo atstovus į diskusijas  „Įvairovė tarp mūsų". Susirinkusieji diskutuos apie įvairovę darbe ir artimoje aplinkoje, aiškinsis, kas yra tolerancija ir kaip užkirsti kelią diskriminacijai. Diskusijų metu ekspertai pristatys, kaip užsienio šalys sprendžia įvairioms socialinėms grupėms iškylančias problemas.

Be diskusijų skirtingoms visuomenės grupėms taip pat vyks vieši pažintiniai renginiai, kuriuose galės dalyvauti kiekvienas norintis.

Projekto metu numatome aplankyti dešimt Lietuvos miestų ir surengti daugiau kaip 70 susitikimų su įvairiomis visuomenės grupėmis, skatinti jų toleranciją ir pagarbą aplink esantiems," - tikina kampanijos vykdytojai.

Anot jų, jaunimo taip pat laukia interaktyvus ir daugelio pamėgtas žaidimas „Pažink". Jį bus galima išbandyti tiesiog gatvėje. O nuo šaltuko apsiginti padės gardi karšta kava.

Tikimasi, toks renginių formatas, paskatins susirinkusiuose aktyviau diskutuoti, padės geriau suvokti, kaip kasdieniame gyvenime pasireiškia diskriminacija ir tolerancija. Diskusijas inicijuos ir seminarus ves  tarptautinio pripažinimo sulaukusi lektorė dr. Margarita Jankauskaitė, taip pat Valdas Dambrava ir kiti patyrę ekspertai.  

Pirmieji mokymai vyks jau spalio 3-4 dienomis Druskininkuose.

Spalio 3 d.

11:00-13.00 val. Interaktyvi diskusija mokyklų bendruomenei Druskininkų „Ryto" gimnazijoje, Klonio g. 2, Druskininkai

14:00-16.00 val. Interaktyvi diskusija savivaldybių atstovams Druskininkų savivaldybėje, Vasario 16-osios g. 7, Druskininkai   

16:30-18.00 val.  interaktyvi diskusija profesinių sąjungų atstovams, M. K. Čiurlionio 111-216, Druskininkai

Spalio  4 d.

11:00-13.00 val. interaktyvi diskusija darbdaviams Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje, V. Kudirkos g. 13, Druskininkai

13:30-15.30  val. interaktyvi diskusija nevyriausybinių organizacijų atstovams Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje, V. Kudirkos g. 13, Druskininkai

17:00-19.00 val.  interaktyvi diskusija aukštųjų mokyklų bendruomenei Alytaus kolegijos Druskininkų studijų skyriuje, Druskininkų švietimo centre, M.K. Čiurlionio g. 80, Druskininkai

Norinčius dalyvauti mokymuose galima registruotis el.pastu: lina@lnf.lt.

Viešas renginys jaunimui ir visuomenei bus organizuojamas spalio 4 dieną Pramogų aikštėje prie Druskininkų savivaldybės pastato nuo 16.00 iki 18.00 val.  


Į viršų